Ducastel

Laboratoire Ducastel (Дюкастель) - елітна професійна французька косметика для волосся. Косметика, яка не тільки зробить результат бажаним, а й завдяки лікувальним компонентам збереже ваше волосся здоровим і красивим. У чому переваги професійної косметики для волосся Laboratoire DUCASTEL (Дюкастель)?
Кращі фармацевти Франції в тісній співпраці зі стилістами створюють її для Вас на основі високих наукових технологій, взявши все найкраще, що дає нам природа! Вся увага зосереджена на вимогах і потребах салонів. Продукція відрізняється високою якістю, надійністю і зручністю в застосуванні. Доказом високої якості є результати використання нашої продукції в роботі з волоссям.

Laboratoire Ducastel постійно вдосконалюється і кожен продукт гарантує Вам індивідуальний підхід, здоров'я і красу волосся. Інноваційна запатентована формула Epoline 100 Laboratoire Ducastel робить застосування косметики дуже простим, екологічно чистим і безпечним.

Всі, без винятку продукти  ТМ Laboratoire DUCASTEL, створені на основі натуральних рослинних ресурсів. Рослини ростуть в самих різних куточках світу: Азії, Океанії, Південної Америки, Північної Америки, Європи. Їх ретельно відбирають завдяки багатому вмісту в них мікроелементів і специфічних цілющих властивостей. Завдяки новітнім технологіям вилучення, в косметиці Laboratoire DUCASTEL повністю відтворені активні рослинні компоненти.

Поділитись

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг